Google Negatif Trump Haberlerini Öne Çıkarmış

Sıradaki içerik:

Google Negatif Trump Haberlerini Öne Çıkarmış

sv

Sıkılınca Stres Atmaya Birebir 10 İntenet Sitesi

115 okunma — 24 Ağustos 2021 04:17
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sıkılınca Stres Atmaya Birebir 10 İntenet Sitesi

ABD merkezli teknoloji devi Google, dünyanın en popüler internet tarayıcısı Chrome için "Experiments" isimli özel bir sisteme sahip. Dileyen tüm geliştiricilerin dahil olabildikleri bu Experiments sistemi, Chrome'da saatlerinizi harcayabileceğiniz bazı internet sitelerine ev sahipliği yapıyor.

Hem bağımsız geliştiricilerin hem de Google tarafından hazırlanmış olan "deney"lerin bulunduğu Experiments, Google Chrome ekosisteminin bugüne kadar hiç görmediğiniz bir bölümüyle tanışmanızı sağlayabilir. Zira geliştiricilerin sahip oldukları hayal gücü ile oluşturdukları deneysel internet siteleri, basit bir müzik oluşturma aracından gelişmiş biyomlar oluşturabileceğiniz sayısız aktiviteye imkan tanıyor. Dilerseniz hemen, bu internet sitelerinin bazılarına yakından bakalım.

Sıkıldığınız zaman saatlerinizi harcayacağınız Chrome Experiments siteleri

Duyduğu sesi anında görselleştiren internet sitesi: avseoul.net Samanyolu Galaksisi'ni 3 boyutlu olarak dolaşabileceğiniz site: 100,000 Stars Yalnızca mouse kullanarak müzik yapmanızı sağlayan site: Song Maker Şarkı söyleme stilinizin Freddie Mercury'ye ne kadar benzediğini ölçen site: FreddieMeter Fotoğrafları saniyeler içerisinde komik bir hale getiren site: WIBLR Mouse kullanarak bir sanal bebeği çileden çıkarabileceğiniz site: Soft Buddy Kuzey Kore'nin 1984 ila 2017 yılında yaptığı tüm füze denemelerini simülasyon üzerinde görmenizi sağlayan site: North Korea Missile Test Visualization ABD'deki 3.500 kilometrelik bir yolculuğu Google Street View görüntüleriyle tamamlayabileceğiniz site: Roadtrip Flappy Bird efsanesini Windows bilgisayarınızda oynamanızı sağlayan site: Flappy Windows Bütün fotoğrafları geometrik şekiller kullanarak yeniden oluşturabileceğiniz site: Geometrize

İlginizi Çekebilir:   WeTransfer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır?

Chrome Kullananların Vazgeçilmezi AdBlock Benzeri İşe Yarar Chrome Eklentileri

Bizler sizlerle, Chrome Experiments'te yer alan 10 internet sitesini aktardık. Ancak söz konusu sayfada, sayısız deneysel internet sitesi bulunuyor. Eğer Chrome Experiments'ten daha fazla şey keşfetmek isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.