Twitter, Biletli Spaces özelliğini iOS kullanıcılarına açtı

Sıradaki içerik:

Twitter, Biletli Spaces özelliğini iOS kullanıcılarına açtı

sv

Samsung SmartThings ile Yeni Arayüzüyle Karşınızda!

190 okunma — 30 Ağustos 2021 19:11
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung SmartThings ile Yeni Arayüzüyle Karşınızda!

Samsung’un nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojilerine sahip SmartThings hizmeti yepyeni güncellemeler aldı. Arayüz değişikliğini içeren yeni güncellemeler, kullanıcılara evlerini kontrol etme mevzusunda daha basit ve kuvvetli bir deneyim sunuyor.

Samsung Electronics, bağlantılı hayatı olası kılan ve nesnelerin internetinin geleceğini yönlendiren öncü teknolojiye haiz SmartThings hizmetinin yeni nesil özelliklerini duyurdu. Hizmetin mobil ve Windows masaüstü uygulamaları artık gelişmiş güncellemeleri yer ediniyor. SmartThings’in bağlantılı ev deneyimini basitleştirme yönündeki çalışmaların bir parçası olarak, yepyeni bir arayüz ile daha kolay ve kuvvetli bir kullanıcı yolculuğu ve daha hızlı yükleme süreleri sunuluyor.

Samsung SmartThings ile Yeni Arayüzüyle Karşınızda!

Yeni SmartThings arayüzü, hizmetin önceki sürümünden yeni sürüme sorunsuz bir geçiş sağlıyor ve bağlantılı ev deneyimlerini keşfetmeyi daha kolay hale getiriyor. SmartThings’in gelişmiş tasarımı, uygulamayı Sık Kullanılanlar, Cihazlar, Yaşam, Otomasyonlar ve Menü olmak üzere beş değişik sekmeye ayırıyor.

İlginizi Çekebilir:   Samsung Galaxy Z Flip3 Hediyeli Yarışmamız Başladı

Samsung SmartThings Arayüzünin Özellikleri Nelerdir?

 • Sık Kullanılanlar: SmartThings içindeki bu yeni ana ekran, daha hızlı erişim için en sık kullanılan cihazları, görünümleri ve hizmetleri bir araya getiriyor.
 • Cihazlar: Kullanıcıların TV’leri, ampulleri, cihazları ve daha fazlasını linke ekleyerek bütün cihazları görüntülemesine ve kontrol etmesine olanak tanıyor.
 • Yaşam: Bu sekme, kullananların fiziksel ürünleri anlamlı kullanıcı deneyimlerine dönüştüren yeni SmartThings hizmetlerini, büyüyen bağlantılı yaşam dünyasını keşfetmelerini sağlıyor. Kullanıcılar, kusursuz mutfak ve yemek hazırlama deneyimleri sunan SmartThings Cooking gibi ömür deneyimini iyileştiren daha gelişmiş işlevler hakkındaki bilgi edinebiliyor.
 •  Otomasyonlar: Cihazlar arasında rabıta kurarak bir arada çalışmalarını, kapının açılması ve ışığın yanması şeklinde evdeki muayyen koşullara cevap verebilmelerini sağlıyor.
 • Menü: Bu sekme, SmartThings Labs, Bildirimler, Geçmiş ve Ayarlar dâhil olmak üzere ek SmartThings özelliklerini yer alıyor.
İlginizi Çekebilir:   Çin'de Xiaomi Mi Mix 4, Sadece 1 Saniyede Tükendi

Yeni arayüz, bugünden itibaren Android cihazlarda, en kısa sürede da iOS cihazlarda kullanılabilir olacak.

SmartThings teknolojisi hız kesmeden geliştirilmeye devam ediyor. Son olarak SmartThings’in Matter protokolünün ekosistemine entegre edilmiş olduğu duyuruldu. SmartThings; Wi-Fi, Z-Wave, Zigbee ve son olarak Matter üzerinden cihazları en elastiki biçimde birbirine bağlayabilen tek platform olarak liderliğini koruyor.

SmartThings’in açık platformu, cihazları, geliştiricileri ve hizmetleri bir araya getirerek en geniş entegre ekosistemlerden birini sunuyor. Platformdaki yüzlerce onaylı marka ve milyonlarca etken kullanıcıyla SmartThings, çoklu kullanımlar üstünden bağlantılı yaşamdaki inovasyonları daha kolay kullanılabilir hale getiriyor.

Samsung Electronics Kurumsal Başkan Yardımcısı Jaeyeon Jung, konuyla ilgili şunları söylemiş oldu: “Yeni SmartThings deneyimini kullanıcılarımıza sunmaktan saadet duyuyoruz.

İlginizi Çekebilir:   Epic Games, Apple'a Açtığı Davada Büyük Bir Zafer Kazandı

Müşterilerimize kulak vererek kullanıcı deneyimini sadeleştirmek amacıyla teknolojimize yatırım yaptık. Akıllı evlerin popülerliği artmaya devam ederken, SmartThings bütün kullanıcıların bağlantılı cihazlarla daha zeki bir hayatın keyfini çıkarmasını sağlayan ülkü bir platform.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.