Erkeğin Online Alışveriş Tutkusu 4 Yılda 5 Kat Arttı

Sıradaki içerik:

Erkeğin Online Alışveriş Tutkusu 4 Yılda 5 Kat Arttı

sv

DXOMark, iPhone 13 Kamerası iPhone 12 Pro’dan Daha İyi!

294 okunma — 12 Ekim 2021 14:32
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DXOMark, iPhone 13 Kamerası iPhone 12 Pro’dan Daha İyi!

Phone 13, DXOMark kamera testine göre iPhone 12 Pro’dan daha iyi durumda. İşte detaylar…

Geçtiğimiz ay DXOMark, iPhone 13 Pro’nun kamerasının iPhone 12 Pro’dan daha iyi olduğunu belirttiği iPhone 13 Pro kamera incelemesini yayınlamıştı. Şimdi ise iPhone 13 kamera incelemesi yayınlandı ve görünüşe göre iPhone 13’ün kamerası da iPhone 12 Pro’dan daha iyi…

Tahmin edilebileceği üzere iPhone 13 ve 13 Mini, aynı kamera modüllerine sahip, bu nedenle iki modelden hangisini tercih ederseniz edin benzer kamera deneyimine sahip olacaksınız.

DXOMark, iPhone 13 Kamerası iPhone 12 Pro’dan Daha İyi!

DXOMark, gerçekleştirdiği testlerde çekimlerin güzel renklerde olduğunu, beyaz ışık dengesinin çok iyi sağlandığını, kameranın hızlı ve pürüzsüz bir otomatik odaklamaya sahip olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir:   Amazon'dan Satın Alabileceğiniz 10 Teknolojik Ürün Tavsiyesi

Öte yandan incelemede negatif olarak da orta ve uzun menzilli zoom kullanırken ayrıntıların eksikliği gösteriliyor. Ayrıca özellikle düşük ışıkta çekilen videolarda ve yüksek kontrastlı çekimlerde karşılaşılan sınırlı dinamik aralık da söz konusu testte negatif puan alan kısımlar arasında yer alıyor.

Ancak tabii ki de, DXOMark’ın testinin metodolojisin ve güvenilirliğinin, öncelikle kamera kalitesinin öznel olduğu ve buna bir “puan” atamanın zor olduğu temelinde sıklıkla sorgulandığını ve tartışıldığınını da belirtmek gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.