Samsung, PS5’e özel olarak 980 Pro SSD Çıkardı

Sıradaki içerik:

Samsung, PS5’e özel olarak 980 Pro SSD Çıkardı

sv

Panasonic filaman LED lambalarıyla tüketici ile buluşuyor

174 okunma — 13 Ekim 2021 14:11
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Panasonic filaman LED lambalarıyla tüketici ile buluşuyor

100 yılı aşkın bir süredir “Yaşam için çözümler” sunan ve ürünlerini ilk günkü heyecanla geliştiren Panasonic, filaman tipi LED lambaları tüketiciyle buluşturuyor. Dekorasyonda şıklığı ve enerji verimliliğini bir arada sağlayan filaman LED lambalar; A60, B35, ST64, G95 ve G125 modelleriyle yaşam alanlarında ideal çözümler sunuyor.

Kafe, restoran, otel, konut gibi birçok mekânda kullanılabilen filaman LED lambalar; 360 derece aydınlatma ile eşit ışık dağılımı, mükemmel ışık çıkışı ile de 15 bin saatlik verimli uzun ömür vadediyor. Şeffaf ve altın rengi seçenekleriyle ise kullanıcılarına dekoratif açıdan alternatif tasarımlar sunuyor.

Yeni ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktan heyecan ve mutluluk duyduklarını vurgulayan Panasonic Life Solutions Global Pazarlama Genel Müdürü Erhan Güngör, “Güvenilir aydınlatma, yaşam alanlarında konforun temel taşlarından biri.

İlginizi Çekebilir:   Instagram'da bir dönem kapanıyor

Panasonic Life Solutions Türkiye olarak, yalnızca ışığın kalitesini değil aynı zamanda aydınlatma ürünlerinin güvenilirliğini de daima geliştiriyoruz. Yaşamı iyileştiren ışık çözümlerinin araştırma ve geliştirilmesinde yaklaşık bir asırlık deneyime sahibiz.

Yüksek teknoloji, üstün performans, güvenlik ve tasarım değerlerinden ödün vermeden geliştirdiğimiz yeni nesil filaman LED lambalar ile sürdürülebilir ışık kalitesini kullanıcılarımızla buluşturmaktan çok mutluyuz. İnovatif çözümlerle ürettiğimiz filaman LED lambalarla hem enerji verimliliğine katkı hem de yaşam alanlarında şık, kaliteli ve uzun ömürlü aydınlatma sağlayacağız” dedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.