Elon Musk, Sosyal Medyada Takipçilerine Sordu: Satayım mı?

Sıradaki içerik:

Elon Musk, Sosyal Medyada Takipçilerine Sordu: Satayım mı?

sv

Apple Watch’a Özel Spor Bilekliği ActionBand Tanıtıldı

440 okunma — 07 Kasım 2021 23:10
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple Watch’a Özel Spor Bilekliği ActionBand Tanıtıldı

Apple Watch ile uyumlu tere dayanıklı bir bileklik arayanlar için, Twelve South markası ActionBand‘ı tanıttı.

Apple Watch’un belirleyici özelliklerinden biri, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun çok sayıda kayışının olması. Değiştirilebilen kayışlar egzersizleri daha etkili hale getiriyor.

Örneğin, uzun bir koşu sırasında deri kayış tercih etmeyebilirsiniz. Egzersiz ve sporda tere dayanıklı saat kayışları daha çok tercih edilir.

Apple Watch, sporcuların en çok tercih ettiği aksesuarlardan biri haline geldi. Tam bir spor koçu olarak kullanılabilen akıllı saat, nabız ölçümünden tutun da EKG çekimine kadar yapabiliyor.

Saati spor takibi için akıllı saati kullananların zaman zaman bazı ek aksesuarlara da ihtiyacı oluyor. Mesela bir spor kordonu. Saatin orijinal kordonunu spor sırasında kullanmanız, kordunun yıpranmasına neden olabiliyor. İşte bu tip sorunları ortadan kaldıracak olan ürünlerden birisi de ActionBand olacağı ifade ediliyor.

İlginizi Çekebilir:   Xiaomi sahipleri güncelleme yapmadan önce dikkat!

Apple Watch ile spor yapmayı seven kullanıcılar için sunulan yeni ürün, bir hayli iş görecek gibi duruyor. Peki söz konusu aksesuar ürününün sundukları neler? Apple Watch sahipleri nasıl bir avantajın sahibi olacak?

Apple Watch için ActionBand Spor Bandı

Spor bandına baktığımız zaman, ter almak için kullanılan bilekliklere benzediğini görüyoruz. Twelve South tarafından sunulan yeni kılıf, terden ve sudan da etkilenmiyor. Zaten sporcular için sunulan bir aksesuar ürününden söz ediyoruz.

ActionBand bu yönüyle sporcuların işine yarayacak, standart bilekleri göre spor sırasında daha az rahatsız edecek yapısıyla dikkat çekecek olan bileklik, Apple Watch 4, 5, 6 ve SE serisi akıllı saatlerle direkt uyumlu olarak alınabiliyor.

İlginizi Çekebilir:   DataRobot Yapay Zekayı Herkesin Kullanıma Açıyor.

Bu akıllı saat modellerinin kasa yapısıyla direkt uyumlu olan bileklik, bir de kol bandı artısına sahip. Fakat Apple Watch 7 akıllı saat modelini tercih eden kullanıcıların biraz daha beklemesi gerekecek.

Apple Watch’a Özel Spor Bilekliği ActionBand Tanıtıldı

ActionBand

Apple Watch 7 akıllı saat modeli için de uyumlu olan bilekliğin geleceği söyleniyor ama henüz hazır olmadığının bilgisi de veriliyor. Tüm bu yapıyla beraber kol ve bilek bandı için istenen fiyat ise 30 dolar.

Ülkemizden almak mümkün olur mu bilemiyoruz. Muhtemelen yurt dışından getirtmek gerekir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.