İngiltere’deki Covid-19 Ölümleri Hakkında Açıklama

Sıradaki içerik:

İngiltere’deki Covid-19 Ölümleri Hakkında Açıklama

sv

Google Hangouts, Chats ile yer değiştirecek

266 okunma — 17 Ağustos 2021 01:42
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Hangouts Chats ile yer degistirecek

Bir Google Workspace servisi olan Chats, Hangouts uygulamasının yerini alıyor. Özellikle pandemi döneminde evden çalışmanın öneminin anlaşılmasıyla insanlar Workspace hizmetine yönelmişti. Google’ın aylık ücret karşılığında Google servislerinde imtiyaz ve ek servisler sunduğu hizmeti, Google Hangouts servisinin fişini çekecek.

Hangouts ve Chats

Hangouts’ın işletmeler için olan sürümünü kullananlar bundan sonra Hangouts’ı hiç bir halde kullanamayacak. Konuşmalarını ve diğer verilerine görmeleri ve uygulamayı kullanmaya devam edebilmeleri için Google Chats’i yüklemeliler. Hangouts’ın şahsi sürümünü kullananlar ise uygulamaya hala giriş yapabiliyor ve servisin yakında dönem dışı kalacağı uyarısını alıyor. Eğer verilerinize son bir kere bakmak dilerseniz hala Hangouts’a giriş yapabilirsiniz. Ancak bir süre sonra bu da mümkün olmayacak.

İlginizi Çekebilir:   Seo Nedir? Nasıl Çalışır?

Google Chats Playstore’de Yer alıcak..

Eğer hala müzakere yapmak için Google Hangouts servisine gereksinim duyuyorsanız Google Workspace’i siz ve çalışma arkadaşlarınız satın almalı. Workspace yalnızca Google Chats değil, birçok hizmeti sunuyor ancak hepsine ihtiyacınız olmayabilir. Bu yüzden Hangouts yerine alternatif bir servise yönelmek hala mantıklı bir çözüm.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.