Sıradaki içerik:

New World’ün Açık Beta Tarihi Açıklandı

e
sv

Gerçek 3D Görüntüler Sunan iPhone Oyunu: Loco Looper

6 okunma — 26 Ağustos 2021 15:06
Gerçek 3D Görüntüler Sunan iPhone Oyunu: Loco Looper

Mobil oyun dünyası giderek gelişirken, geliştiriciler de benzersiz yapımlar için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar. Kimi geliştiriciler, dünyanın en popüler AAA oyunlarını ele alırken kimileri ise bugüne kadar denenmemiş ya da denense bile istenilen noktaya ulaşamamış ilginç yapılara parmak basıyorlar. Şimdi sizlere, iOS ekosistemi için geliştirilmekte olan bir mobil oyundan bahsedeceğiz.

Geliştirilmekte olan mobil oyunun ismi Loco Looper. Bu oyun aslında basit bir mantıkla tren yolunu tamamlamanızı isteyen bir yapım. Bunun benzerleri zaten sayısız miktarda var. Ancak Loco Looper’ı benzersiz kılan şey, holografik efektler ile gözlüksüz bir kullanımda bile üçüncü boyut deneyimi sunuyor oluşu.

İlginizi Çekebilir:   Steam Deck, 8 Saat Boyunca Oyun Oynatabilecek

Telefon eğildikçe, oyundaki sahne de eğiliyor

James Vanas tarafından geliştirilen oyun, bugüne dek yaşadığınız oyun deneyimini bambaşka bir yere taşıyacak türden. Zira bu oyunda yer alan tüm ögeler, telefon ya da tabletinizi eğdiğiniz zaman otomatik olarak eğilebiliyor. Bu da benzersiz bir üçüncü boyut anlamına geliyor. Oyunla ilgili bir video paylaşan Vanas, “Loco Looper’ın iPhone ve iPad’lerdeki sevimli holografik efekti…” ifadelerini kullandı.

Kale Savunması Yapabileceğiniz Plants vs. Zombies Benzeri 6 Oyun (Mobil + PC)

James Vanas’ın oyunu ile çok fazla bilinmezlik var. Örneğin bu oyunun çıkış tarihi şimdilik bilinmiyor. Ayrıca Android ekosisteminin bu oyunla tanışıp tanışamayacağı da henüz net değil. Ancak Twitter hesabından düzenli güncellemeler yapan Vanas, oyunla ilgili gelişim sürecini anlatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:   Diablo II: Ressurected'in Beta Tarihleri Belli Oldu

Loco Looper’ın sunduğu deneyim şöyle görünüyor

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.