Seo Nedir?

Sıradaki içerik:

Seo Nedir?

sv

EİB enerjisini yenilemek istiyor

100 okunma — 29 Ağustos 2021 06:12
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

EİB enerjisini yenilemek istiyor

Tarım ve sanayi sektörlerinin sorunları, TİM Başkanı İsmail Gülle ve Birlik Başkanları’nın katılımı ile Ege İhracatçı Birlikleri ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ege Bölgesi İhracat Değerlendirme Toplantısı’nda ele alındı.

İZMİR (İGFA) – Toplantı; İzmir Vali Yardımcısı Hulusi Doğan, Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürü Özgür Volkan Ağar, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Birliklerimiz Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleriyle TİM delegelerinin katılımıyla gerçekleşti

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı (TİM) İsmail Gülle, “Temmuz ayı itibariyle son 12 aylık dönemde 200 milyar dolar ihracatı aştık. Bu başarıda şüphesiz Ege İhracatçı Birliği üyelerimizin önemli bir katkısı var.

Ege İhracatçı Birliğimizin ihracatı yılbaşından bu yana geçen senenin aynı dönemine göre yüzde 40 artarak 8,5 milyar doları bulurken, son 12 aylık periyottaki ihracatı 15 milyar dolara ulaştı. Dış Ticaret Fazlası Veren Türkiye’ye ulaşma yolunda, tüm sektörlerimizin tüm firmalarımızın tüm ürünlerimizin ayrı ayrı önemi var” dedi.

İlginizi Çekebilir:   İnşaat sektörünün imdadına teknoloji yetişti

Ege İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi; “Dünya genelinde pandeminin etkilerinin devam ettiği bir süreçte yıllık ihracatta 15 milyar doları aşarak tarihi bir başarıya imza attık. 2021 yılı sonu için hedefimizi 16 milyar dolar olarak yukarı yönlü güncelledik.

Pandemi döneminde Türkiye’nin ilk sanal fuarlarını ve sektörel ticaret heyetlerini organize ettik. Pazarlama faaliyetlerimiz hiç kesintiye uğramadan devam etti.

Sanal pazarlama faaliyetleri yanında URGE Projelerimiz, TURQUALITY Projelerimiz yoğun bir şekilde sürüyor. 2022 yılında 18 milyar dolar ihracat hedefliyoruz.” dedi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.