Zyxel’den iyi ağ performanslı iki yeni switch’lerini tanıttı.

Sıradaki içerik:

Zyxel’den iyi ağ performanslı iki yeni switch’lerini tanıttı.

sv

Apple, AirPods Pro kullanıcılarına sevindiren gelişme!

202 okunma — 15 Ekim 2021 13:08
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple, AirPods Pro kullanıcılarına sevindiren gelişme!

Apple, Ekim 2020’de duyurduğu AirPods Pro değişim programının kapsamını genişletti. Aktif gürültü engelleme veya diğer sorunlara sahip kulaklıklar uzun bir süre içerisinde değiştirilebileceğini duyurdu.

AirPods Pro değişim programında değişiklik yapıldı

Apple, Ekim 2020’den önce üretilen AirPods Pro modellerindeki aktif gürültü engelleyici özelliği ile ilgili bir sorunun sesi bozduğu probleminin üzerine yeni bir servis programı başlatmıştı.

AirPods Pro değişim programı

AirPods Pro değişim programı

Apple, cihazların programa uygun olup olmadıklarını doğrulamak için servis öncesinde AirPods Pro’nun inceleneceğini söylüyor.

Program kapsamında sorunu (sol, sağ veya her ikisi) gösteren ‌AirPods Pro‌ kulaklıklarına ücretsiz olarak servis işlemi uygulanacak.

Bu servis işlemi ise şu şekilde olacak. Servis işlemi uygulanmadan önce AirPods Pro’nuz incelenerek aygıtın bu programa uygun olup olmadığı kontrol edilecek.

İlginizi Çekebilir:   Rusya'dan Google'a ceza

Sorunlu olduğu doğrulanan AirPods Pro (sağ, sol veya her ikisi) değiştirilecek. AirPods Pro şarj kutusu bu durumdan etkilenmiyor ve değiştirilmiyor.

Apple’ın genişlettiği kapsam ise, kulaklığın ilk satış tarihinden sonraki 3 yıl boyunca geçerli olacak olması. Örnek vermek gerekirse, 2019’da AirPods Pro satın alan bir müşteri, Ekim 2022’ye kadar bu değişim programından yararlanabileceğini ifade etti

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.