Sıradaki içerik:

Sahte Sigortalılar SGK Merceğine Girdi

e
sv

Cankurtaranlardan kayıpsız ‘hayat’ nöbeti

4 okunma — 29 Ağustos 2021 06:13
Sakarya'da kayıpsız 'hayat' nöbeti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi cankurtaranları Karadeniz sahillerinde 685 kişiyi boğulmaktan kurtardı. 1 Haziran’dan bu yana teyakkuzda olan ekipler, sezonu kayıpsız bitirmek için yoğun mesai harcıyor.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’ne bağlı cankurtaran ekipleri Karasu, Kocaali ve Kaynarca sahillerinde 60 personelle vatandaşın can güvenliği için ‘hayat’ nöbetini sürdürüyor.
Sahillerde kurulan toplamda 44 farklı kulede gün sonuna kadar nöbet tutan cankurtaranlar, kulelerinin başında adeta gözünü bile kırpmadan denizdeki hareketliliği gözlüyor.
Denizde belirlenen sınırlar ve duba sistemiyle güvenliği sağlayan Cankurtaran Timi, 1 Haziran’dan bu yana toplam 685 kişiyi boğulmaktan kurtardı. Sağlık sistemiyle koordineli çalışan ekipler, 112’ye teslim ettikleri onlarca canı ‘hayata’ bağladı.
4 jet ski, 1 araç ve tam donanımlı ekipmanlarımızla sahillerimizde vatandaşlarımızın huzurunu sağlamak, can güvenliğini temin etmek için mesai saatleri içerisinde büyük bir hassasiyet gösterdiklerini ifade eden ekip, “Hedefimiz bu yaz sezonunu hiçbir vatandaşımızın canına, hayatına zarar gelmeden tamamlamaktır” dedi.

İlginizi Çekebilir:   Bursa Yıldırım'dan ulusal Uludağ Kısa Film Yarışması

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.