WordPress Yazı İçi İlginizi Çekebilir Eklentisi

Sıradaki içerik:

WordPress Yazı İçi İlginizi Çekebilir Eklentisi

sv

İnternetten Ücretsiz Coin Kazanma Yolu Airdroplar

213 okunma — 13 Eylül 2021 22:05
avatar

Airdrops Türkiye

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternetten Ücretsiz Coin Kazanma Yolu Airdroplar

Airdrop Nedir ?
Kripto para dünyasında airdrop ‘un anlamı havadan gelen coindir. Bir alt coin borsaya çıkmadan önce bilinirliğini arttırmak ve talep toplamak amacıyla üye olan herkes için bir miktar sanal para basar ve bunu airdroplar yardımıyla üyelerine dağıtır. Böylece hiç para harcamadan reklam yapmış ve ürününü denemesi için potansiyel müşterisine bir miktar hediye coin vermiş olur. Tıpkı parfümeri firmalarının ürünlerinin testerlarını dağıtması gibi.
Airdrop iki taraf içinde kazançlı bir durumdur.

Airdrop coin, kripto para birimi konusunda yeni olan kişiler tarafından kullanılan bir pazarlama yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olarak hediyeye hak kazanmak için, bir alıcının cüzdanda en düşük miktarda kripto para tutmasının gerekliliği söz konusu olabilir ya da bir sosyal medya forumunda bu yeni para birimi ile alakalı olarak reklam amaçlı tweet atması, yazılar yazması ya da fotoğraf paylaşmasının gerekliliği söz konusu olabilir. Kripto para birimi girişimleri arasındaki aşırı rekabet göz önünde bulundurulduğunda, airdrop kalabalığın arasından sıyrılmak kapsamında esasında oldukça iyi bir girişim olmaktadır.

İlginizi Çekebilir:   Kripto Para Nedir? Kripto Para Nasıl Alınır?

Airdroplar Güvenli mi ?
Kripto para borsasında kullanılan airdropları son derece güvenlidir. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamak son derece önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı airdrop yapan şirket, para birimiyle ilgili olan yorumlar, kullanıcıların yazmış oldukları ve teknik incelemelerin mutlaka incelenmesinin gerekliliği söz konusudur. Airdrop ile 100-150 kat değerlenen projelerin de olduğu göz önünde bulundurulduğunda bu tip pazarlama uygulamalarının takip edilmesi iyi kazançlar getirebilir.

Airdrop Çeşitleri

Üç çeşit kriptopara airdropu vardır

 • Holding Airdrop
 • Giveaway Airdrop
 • Coin Airdrop

Holding Airdrop için belirli bir miktar yatırım gereklidir, promosyon gibi elinde belirlenen bir coini bulundurana yine belirlenen bir coin hediye edilir.
Giveaway airdropları çekiliş formatında olan airdroplardır.
Coin airdrop ise katılan herkesin ödüllendirildiği ve yatırım gerektirmeyen bir airdrop yöntemidir.

İlginizi Çekebilir:   Banka kredisi ile kripto para yatırımı yapılmamalı

Özetle; Airdrop bir kripto paranın kullanıcıları için ücretsiz şekilde basılıp dağıtılmasıdır. Genellikle borsaya yeni çıkacak coinler Airdrop yapar. Bu ürünlerin tamamı sanal paradır, yani basımı sırasında masraf oluşmaz. Airdrop yapan şirket herhangi bir maddi kayba uğramadığı gibi airdroplar sayesinde popülerleşir, reklamını yaptırır ve istediği kitleye ulaşabilir. Böylece herkes kazanır sizde istediğiniz ek gelir fırsatını elde edebilir, internetten para kazanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.