Sıradaki içerik:

OnlyFans, 18+ İçeriklerin Tamamını Kaldıracağını Açıkladı

e
sv

Uçaktan Düştüğü Anlar Tişörte Basıldı

10 okunma — 24 Ağustos 2021 04:17
Uçaktan Düştüğü Anlar Tişörte Basıldı

Geçtiğimiz günlerde Afganistan’daki yönetimin değişmesinin ardından Afganistan vatandaşları, Kabil’deki bir havalimanındaki tahliye uçaklarına binmeye çalışmıştı. Hatta bu olaylar sırasında iki vatandaşın havalanmakta olan bir uçağın iniş takımlarına tutunduğu ve uçak havalandıktan sonra düşerek öldükleri açıklanmıştı.

Bu üzücü olayın ardından internetteki bazı sitelerde bu durumla alay eden tişörtler satışa çıktı. Bazı firmalar bu tişörtleri hemen satıştan kaldırırken bazıları ise satmaya devam ediyor.

İnsanlık ayıbı

Kabil’de yaşanan olayı “Kabil Dalış Kulübü” yazan ve uçaktan düşen insanları sanki dalış yapıyormuş gibi gösteren tişörtler hazırlandı. İnsanlık ayıbı olarak nitelendirilebilecek bu olay sosyal medya da pek çok insan tarafından tepki topladı.

Etsy gibi bazı satış siteleri bu tişörtlerin ilanlarını hemen kaldırırken bazı siteler ise bu tişörtleri hâlâ satmaya devam ediyor. Sosyal medyadaki bazı kullanıcılar ise bu tişörtleri satan firmaları e-posta gönderdiklerini ve bu tişörtlerin kaldırılması gerektiğini belirtiklerini söyledi.

İlginizi Çekebilir:   Dünya Haritasında Her Yeri Duvar Kağıdı Yapan Site

Satış sitelerine ek olarak YouTube üzerinde de bu tişörtlerle ilgili reklam videoları bulunuyor. Bazı videolarda yorumlar kapatılmış olsa da bazılarında yorumlar açık. Kullanıcılar ise bu videoların altında tepkilerini gösteriyor ancak bazı yorumlar daha sonrasında kaldırılıyor.

Google’ın Negatif Trump Haberlerini Öne Çıkararak Algı Yönetimi Yaptığı Ortaya Çıktı

Bu tişörtleri anlık olarak satan mağazaların ürünleri kaldırıp kaldırmayacakları ise bilinmiyor.


  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.