Opera Kullanımında İşinizi Kolaylaştıracak 10 Tüyo

Sıradaki içerik:

Opera Kullanımında İşinizi Kolaylaştıracak 10 Tüyo

sv

OnlyFans, 18+ İçeriklerin Tamamını Kaldıracağını Açıkladı

162 okunma — 24 Ağustos 2021 04:17
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnlyFans, 18+ İçeriklerin Tamamını Kaldıracağını Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, dünyanın en popüler yetişkin içerik platformu OnlyFans'ın yeni bir karar aldığından ve bu karar kapsamında da OFTV isimli yeni platformu kullanıma sunduğundan bahsetmiştik. Kullanıcılar, daha bu haberin etkisini üzerlerinden atamamışken yeni bir gelişme yaşandı. Platform, kullanıcılara sunduğu içeriklerle ilgili çok konuşulacak yeni bir karar aldı.

Platformdaki içerik üreticilerinin kendilerine ait müstehcen görüntüleri satabildikleri bir platform olan OnlyFans, artık doğrudan cinsellik odaklı paylaşımlar yapılmasına izin vermeyecek. İçerik üreticileri, çıplaklık içeren paylaşımlar yapmaya ve bunları satmaya devam edebilecek olsalar da doğrudan cinsellikle ilgili içerikler, platformdan kaldırılacak. Haliyle bu içeriklerin satışı da engellenmiş olacak.

Karar, ödeme aracılarının baskısından sonra geldi:

İlginizi Çekebilir:   Messi'nin Gözyaşını Sildiği Mendil İnternetteSatışa Çıktı

OnlyFans'taki içeriklerin satılabilmesi için aracılık yapan ödeme sağlayıcıları, bir süredir platformu tehdit ediyorlardı. Bu konuyla ilgili bir açıklamada bulunan platform yöneticileri, giderek artan hizmet vermeme tehditlerine daha fazla dayanamadıklarını ve böyle bir karar almak zorunda kaldıklarını ifade ettiler.

Dünyanın İlk Merkezi Olmayan Yetişkin Platformu: Karşınızda 'PornRocket'

OnlyFans yönetimi tarafından yapılan açıklamalarda, söz konusu kararın ekim ayı itibarıyla uygulamaya konacağı ifade edildi. Yani kullanıcılar ve içerik üreticiler, OnlyFans'ı birkaç ay daha eskisi gibi kullanabilecekler. Ancak ekim ayının gelmesiyle platformdaki cinsel içeriklerin tümü kaldırılmış olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.