Oyun Yapmak İçin Kullanabileceğiniz 5 Ücretsiz Oyun Motoru

Sıradaki içerik:

Oyun Yapmak İçin Kullanabileceğiniz 5 Ücretsiz Oyun Motoru

sv

Rainbow Six Siege’e Gelecek Yeni Operatör Duyuruldu

93 okunma — 14 Ağustos 2021 20:42
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

rainbow six siegee gelecek yeni operator duyuruldu

Yakın zamanda altıncı yıl, Crystal Guard adlı üçüncü sezon operasyonunu duyuran Ubisoft, Team Rainbow’a katılan yeni hücum operatörü Osa’yı duyurdu.

Yeni hücum operatörünün tam adı Anja “Osa” Jankovic. Kendisi Hırvat asıllı ve bu operatörle birlikte oyuna yeni bir kalkan geliyor. Ubisoft, yeni operatörü ve oyuna gelecek olan kalkanı gösteren bir teaser yayınladı.

Osa, çeşitli alanlarda uzman bir operatör:

Ubisoft’un açıklamasına göre yeni operatör elektromekanik, askeri mühendislik ve robotik alanlarında uzman ve üniversiteden mezun olur olmaz Nigthaven’a alınmış. Bu açıklama; Kali, Wamai, Ace ve Aruni’den sonra Team Rainbow’a katılacak olan beşinci Nighthaven operatörü olan Osa’nın Team Rainbow’da nasıl bir görev üstleneceğini gösterir nitelikte.

İlginizi Çekebilir:   Microsoft Flight Simulator'a Yeni Güncelleme Geliyor

Osa’nın aleti, savunma operatörlerindeki kalkana benzer şekilde kullanılabilen bir kalkan. Ancak tamamen şeffaf ve kurşun geçirmez olan bu kalkan, kullanıldığında yanlara doğru açılarak Monty’nin kalkanı gibi daha geniş bir koruma alanı sağlıyor.

Osa’nın kalkanının bir diğer ilginç tarafı ise kurşun geçirmez camın bir tür pencereye yerleştirilmiş olması. Bu, kalkanın kapı ve pencerelere yerleştirilebilme ihtimalini ortaya koyuyor.

Heyecanla Beklenen Rainbow Six Extraction Tanıtıldı: İşte Fragmanı ve Çıkış Tarihi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.