Escar’ı A+ ile yatırım yapılabilir kategoriye alındı

Sıradaki içerik:

Escar’ı A+ ile yatırım yapılabilir kategoriye alındı

sv

İndirim Günleri’nde ParamKart Rekor Kırdı

334 okunma — 18 Kasım 2021 19:56
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İndirim Günleri’nde ParamKart Rekor Kırdı

Finansal teknoloji sektörünün lideri Param, 11.11’de ParamKart ile yapılan işlem adedi ve hacimlerini açıkladı.

Dijital dönüşüm ve pandeminin etkisiyle alışveriş alışkanlıkları değişen tüketiciye, kolay ve hızlı hizmet veren Param, 2021 yılında finansal teknoloji sektöründe zirveye yerleşti.

E-ticaret başta olmak üzere alışverişte yılın en hareketli günlerinin yaşandığı kasım ayında da önemli bir büyüme kaydetti.

11.11 tarihinde yapılan alışverişler ile ParamKart, işlem hacmini geçen senenin aynı dönemine göre 24 kat artırdı. Tüm iş yerlerinde geçerli olan anında nakit iade kampanyası ile ParamKart kullanıcılarına rekor iade yapıldı.

ParamPOS’un işlem adedi Kasım ayı ilk 10 güne göre 11 kasımda %147 artarken cirosu da %100 arttı.

Emin Can Yılmaz

Emin Can Yılmaz

Emin Can Yılmaz: ‘’Hedefimiz 2024 yılına kadar bankalar dahil tüm finansal kuruluşlar sıralamasında ilk 10’a girebilmek’’ Türkiye’nin ilk fintech şirketi olarak sektöre öncülük etmek gibi bir sorumluluklarının olduğunu belirten Param Kurucusu Emin Can Yılmaz, “Teknolojik gelişmeler ve pandemi ile tüketici alışkanlıklarında önemli değişiklikler oldu.

İlginizi Çekebilir:   SGK Yapılandırma Başvuruları 1 Ay Uzatıldı

Tüm dünyada online alışveriş rakamları büyümeye devam ediyor. Bizler de en önemli ürünlerimizden olan ParamKart tarafında işlem hacmi, işlem adedi ve ciro bazında geçen yıla ve hatta bu yılın ilk dokuz ayına kıyasla kasım ayında önemli bir büyüme kaydettik.

E-ticaret başta olmak üzere önemli kampanyaların yapıldığı kasım ayı için biz de hazırlıklarımızı çok önceden tamamladık.

Kullanıcıların ihtiyaçlarını sürekli analiz ediyor ve bu doğrultuda kampanyalarımızı hayata geçiriyoruz. E-ticaret siteleri ve markaların indirimlerinin yanı sıra biz de 11.11 tarihine özel bir kampanya hazırladık ve bu kampanya ile işlem hacmimizi geçen senenin aynı dönemine göre 24 kat artırdık.

Finansal teknoloji sektörünün geleceğini belirlerken büyüme grafiğimizin sürdürülebilir olmasına önem veriyoruz. Sektörde ilk sırada yer almaya devam edeceğiz; ana hedefimiz ise 2024 yılına kadar bankalar dahil tüm finansal kuruluşlar sıralamasında ilk 10’a girebilmek’’ dedi.

İlginizi Çekebilir:   USTAM Kocaeli ile ara elaman açığı kapanacak
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.