Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz 24 Mobil Oyun

Sıradaki içerik:

Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz 24 Mobil Oyun

sv

Back 4 Blood Açık Beta Sürecine Girdi

112 okunma — 14 Ağustos 2021 20:43
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

back blood acik beta surecine girdi

Zombi öldürme konusunu işleyen Back 4 Blood, geliştiricisi Turtle Rock Studios ve yayıncısı Warner Bros. Games’in açıklamasına göre yayınlanmaya ve satışa hazır durumda. Ancak Turtle Rock, Ekim ayında lanse edilmeden önce oyunu biraz daha ‘cilalayıp parlatmak’ istiyor. Bu sürece, oyun içerisinde üst üste binen ve bu hâliyle ırkçı bir hava veren bazı seslerin ortadan kaldırılması da dâhil olabilir.

Oyunun geliştiricisi Turtle Rock, zamanında Valve tarafından satın alınmış ve adı Valve South olarak değiştirilmişti. Stüdyo, Left 4 Dead 2 ve oyunun DLC’leri üzerindeki çalışmalarını tamamladıktan sonra kapatılmış ve yeniden eski ismiyle açılarak yeni projeler üzerinde çalışmaya başlamıştı. Turtle Rock tarafından geliştirilen Back 4 Blood, Left 4 Dead serisinin manevi devamı niteliğini taşımakta.

İlginizi Çekebilir:   Microsoft Flight Simulator'a Yeni Güncelleme Geliyor

Oyunda özellikli kartların toplandığı ‘deck’ sistemi mevcut

Lef 4 Dead’e ait detaylara yer veren ve 2020 yılında The Game Awards’da tanıtılan Back 4 Blood’ın en önemli özelliklerinden biri, oyunculara çeşitli avantajlar sunan kartların koleksiyonunu yapma imkanı tanıyan ‘deck’ sistemi.

Valve, Steam Deck’in Her Oyunu Açabileceği Konusunda İddialı

Back 4 Blood’ın deste oluşturma sistemiyle oyuncular, daha hızlı şarjör doldurma ve takım geneline uygulanan buff’lar gibi özelliklere sahip olacaklar. Arkadaşlarıyla düello yapmak isteyenlerin de düşünüldüğü oyunda bir PvP Swarm modu da mevcut. Bugün itibarıyla beta sürecine giren oyunu Steam ve Epic Games platformlarında; PS4, PS5, Xbox One, Xbox X|S Serisi konsollarda oynamak mümkün.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.