2. El Domain Alım Satım Nasıl Yapılır?

Sıradaki içerik:

2. El Domain Alım Satım Nasıl Yapılır?

sv

Samsung Galaxy S Serisi için Unpacked Etkinliği Başlıyor

361 okunma — 23 Ocak 2023 01:01
avatar

Mehmet YILDIZ

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bu etkinlik aynı zamanda Samsung’un son üç yıldır fiziksel olarak düzenleyeceği ilk ‘Unpacked’ etkinliği olacak. Unpacked etkinliği ayrıca, Samsung.com, Samsung Newsroom, ve Samsung’un YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.
samsung galaxy unpacked 2023

Samsung, yeni çıkan Samsung Galaxy S serilerindeki değişilikleri sergilemek için 1 Şubat’ta  Samsung Newsroom, ve Samsung’un YouTube kanalından canlı olarak yayınlayarak Unpacked Etkinliği yapılacağı ifade edildi.

Samsung, Galaxy inovasyonlarında yeni bir çağı başlatmak için gün sayıyor. Premium akıllı telefon segmentinde geleceğin teknolojilerini sunan Samsung, yeni Galaxy S Serisi ile standartları yeniden belirliyor.

Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü akıllı telefon serisi olan yeni Galaxy S Serisi, 1 Şubat’ta saat (TSİ) 21.00’da San Francisco’da düzenlenecek Unpacked etkinliğiyle tanıtılacak.

Bu etkinlik aynı zamanda Samsung’un son üç yıldır fiziksel olarak düzenleyeceği ilk ‘Unpacked’ etkinliği olacak. Unpacked etkinliği ayrıca, Samsung.comSamsung Newsroom, ve Samsung’un YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Samsung Galaxy S unpacked 2023 Etkinliği

Samsung Galaxy S Serisi için Unpacked Etkinliği Başlıyor

Samsung’un ‘Galaxy Unpacked 2023’ etkinliğinin tanıtım videoları ve etkinlikle ilgili haberlere Samsung Newsroom üzerinden ulaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:   İş Dünyasının MacBook Tercih Etmesi İçin 11 Neden

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.